W tym dziale wyjaśniamy Państwu od czego zacząć korzystanie z platformy transakcyjnej internetowego kantoru wymiany walut kantor.pl.

Znajdziecie tutaj Państwo informacje:

Rejestracja

Co należy zrobić by się zarejestrować i zacząć korzystać z usług serwisu. Krok po kroku wyjaśnione zostały następujące po sobie etapy ustanawiania hasła, danych Użytkownika i narzędzi weryfikacyjnych odpowiadających za bezpieczeństwo transakcji.

Logowanie

Przeczytaj dokładną instrukcję, jak się zalogować do swojego panelu oraz jak zmienić hasło. W tym miejscu omówione zostały narzędzia weryfikacji Użytkownika.

Dodawanie kont

Procedury dodawania kont bankowych z uwzględnieniem kont walutowych oraz kwestie zasilenia i wpłaty środków na konto w serwisie kantor.pl. Pomoc obejmuje kroki niezbędne do powiązania kont w Panelu Transakcyjnym jak i ich usunięcie.

Wymiana waluty

Etapy zlecenia i dokonania wymiany walut online. Funkcje i możliwości zleceń wymiany w Panelu Użytkownika z wypłatą środków włącznie. Okresy realizacji dla poszczególnych transakcji oraz ewentualne koszty transakcji.

dowody księgowe

Zapisy dotyczące dowodów księgowych i kontroli stanu konta. Treść pomocy zawiera także obszerne wyjaśnienia dotyczące postępowania w razie konieczności zmiany hasła lub / i danych Użytkownika.